Preventívna prehliadka

Ste si istý, že vaše zuby sú v poriadku, aj keď vás nič nebolí?

Zubné kazy v počiatočnom štádiu nebolia, no vďaka preventívnym prehliadkam môžeme odhaliť i malý zubný kaz, zápal ďasien či iný problém. Dôležitá je včasná diagnostika. Nenechajte to zájsť tak ďaleko, že neskôr budete potrebovať náročné ošetrenia v zubárskom kresle, stomatochirurgický zákrok či vytrhnutie zubu a vsádzanie zubného implantátu.

Navštívte nás aspoň raz do roka a doprajte vašim zubom preventívnu prehliadku u odborníka. Šanca na to, že zastavíme kaz v jeho začiatkoch, je naozaj vysoká!

 		        

Iba jeden zo štyroch ľudí
je spokojný so svojím úsmevom
a nič by na ňom nemenil

So službami stomatologickej ambulancie DentalPlus som nadmieru spokojná. Kritérium pri výbere zubného lekára bolo, aby zubár dokázal pochopiť bolesť pacienta a dokázal včasne a dôsledne ošetrovať môj zubný chrup. Keďže mám veľmi vysokú kazivosť zubov, návštevy u lekára boli takmer na každodennom programe. Avšak u pána doktora Miklátka sa moje očakávania naplnili. Ako odborník na mostíky, korunky a fazety mi navrhol to najvhodnejšie riešenie a ja som sa stala jeho spokojným zákazníkom. Jeho ľudský prístup a  samozrejme odborný prístup urýchlil opravu celého chrupu, pričom mi urobili aj opatrenia na prevenciu. Zubnú ambulanciu DentalPlus určite doporučím aj svojím známym.

Kamília Soláriková