Záchovná stomatológia

Potrebujete vyliečiť bolestivý zubný kaz, paradontitídu či zápaľ dasien? U nás vám určite pomôžeme a odporučíme ako týmto nepriaznivým javom predchádzať.

Záchovná stomatológia sa venuje korigovaniu zubných defektov, ale aj klasickej prevencii v podobe pečatenia zubov. Postaráme sa o to, aby vaše zuby ostali zdravé, živé a napriek korigovaniu esteticky atraktívne.

Plomby

  • biele z moderných nanohybridných kompozitných materiálov a vysoko plnených hybridných kompozitov
  • amalgamové plomby s až 70% obsahom striebra

Ošetrenie koreňových kanálikov

  • Ak vás trápi veľká neznesiteľná bolesť zubov, väčšinou je to spôsobené zápalom nervovocievneho zväzku v zube. Laicky povedané, ide o zápal nervu. Vtedy je potrebné tento zapálený nerv vybrať, chemicky aj mechanicky ošetriť koreňový kanálik a nakoniec urobiť hermetický uzáver koreňového kanálika.

 

Na predchádzanie tvorby zubných kazov odporúčame využívať taktiež služby dentálnej hygieny každých 6 mesiacov.

Iba jeden zo štyroch ľudí
je spokojný so svojím úsmevom
a nič by na ňom nemenil

So službami stomatologickej ambulancie DentalPlus som nadmieru spokojná. Kritérium pri výbere zubného lekára bolo, aby zubár dokázal pochopiť bolesť pacienta a dokázal včasne a dôsledne ošetrovať môj zubný chrup. Keďže mám veľmi vysokú kazivosť zubov, návštevy u lekára boli takmer na každodennom programe. Avšak u pána doktora Miklátka sa moje očakávania naplnili. Ako odborník na mostíky, korunky a fazety mi navrhol to najvhodnejšie riešenie a ja som sa stala jeho spokojným zákazníkom. Jeho ľudský prístup a  samozrejme odborný prístup urýchlil opravu celého chrupu, pričom mi urobili aj opatrenia na prevenciu. Zubnú ambulanciu DentalPlus určite doporučím aj svojím známym.

Kamília Soláriková